indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016 Başladı!

Geçen iki yıl ardın bu yıl 3.defa düzenlenen ‘’indir.com mobil uygulama yarışması 2016’’ için katılım süreci başladı. Bireysel başvuruların yanında 3 kişiyi geçmeyen grup başvurularını da kabul eden indir.com aile, Silikon Vadisi tatili ödülü ile birçok teknoloji meraklısının ilgisini çekmiş durumda.

2016’ DA 2 YARIŞMA ve 2 ETKİNLİK

 

Tüm bireylerin katılabildiği yarışmaya ek olarak sadece üniversiteli bireylerin katılabileceği bir yarışma düzenlenecek.

Aşağıda belirtilen kesinleşmiş ödüller haricinde diğer ödüller ileri bir tarihte belirtilecektir;

KESİNLEŞMİŞ ÖDÜLLER

Birinci olan katılımcıya; San Francisco’da düzenlenecek olan Silikon Vadisi’nde 1 hafta tatil, indir.com’ dan 5.000 TL değerinde reklam ve bukalemun.com’ dan 5.000 TL değerinde ASO hizmeti, API PLUG’ dan 1 yıllık large paket

İkinci olan katılımcıya; 1 hafta Antalya tatili, indir.com’ dan 2.500 TL değerinde katılımcının geliştirdiği uygulamanın tanıtımı, API PLUG’ dan 1 yıllık large paket

Üçüncü olan katılımcıya; 3 gün Antalya tatili, indir.com’ dan 1.000 TL değerinde katılımcının geliştirdiği uygulamanın tanıtımı, API PLUG’ dan 1 yıllık large paket

HERKESE AÇIK YARIŞAYA ÖZEL ÖDÜL

Herkese açık olan indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016’ da 1. olan yarışmacıya ek olarak CRM Medya’ dan 5.000 TL’ lik Google Adwords reklam hizmeti ödülü, 2. Olan yarışmacıya da ek olarak CRM Medya’ dan 2.500 TL’ lik Google Adwords reklam hizmeti ödülü verilecektir.

 

indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu  için tıklayın

 

ÜNİVERSİTELİLERE ÖZEL ÖDÜL

Üniversiteli katılıcılar için indir.com Mobil Uygulama Yarışması katılım şartları ve katılım formu için tıklayın

 

Sadece Üniversite öğrencilerinin katılabildiği yarışma için birincilik ödülüne ilave olarak mobil uygulama yarışması birincisine Silikon Vadisi tatilinin finansmanı olarak 5.000 TL nakit para ödülü verilecektir.

Üniversiteli katılımcılar için ‘’indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016’’ takvimi

Yarışma başlangıç tarihi; 1 Ocak 2016

Son Başvuru tarihi; 30 Ağustos 2016

Halk Oylaması tarihi; 5 Eylül 2016

Jüri Değerlendirmesi tarihi; 10 Eylül 2016

Mobil Etkinlik tarihi; Ekim Ayı içerisinde

Üniversiteli katılımcıların yer aldığı yarışmada ‘’ Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması’’ ödül töreni, birinciliğe laik görülen yarışmacının öğrenim gördüğü üniversitede yapılacaktır.

Belki Bunlarda Hoşuna Gidebilir

Yazar hakanarslan